Skip to content

Projektowanie stron internetowych Technologia ma znaczenie

Tylko jeden krok aby wynieść Twój biznes na wyższy poziom

KORZYŚCI Nasze mocne strony

Poniżej prezentujemy kilka powodów dla których warto wybrać właśnie nas. Jakość ma znaczenie dlatego skorzystaj z usług profesjonalistów.

Unikatowy wygląd strony

Wszystkie stworzone przez nas projekty stron czy sklepów internetowych są unikatowe. Nie ma dwóch bliźniaczych projektów. Staramy się sprostać gutom nawet najbardziej wymagających klientów. Przed rozpoczęciem prac przeprowadzamy wywiad, dzięki któremu możemy określić upodobania wizualne klienta tak aby produkt końcowy był mozliwie najbardziej satysfakcjonujący. 

design2
settings

Możliwość własnej konfiguracji strony

Klienci zyskują dodatkowo możliwość łatwej, intuicyjnej edycji stworzonej przez nas strony. Oferowany przez nas interfejs umożliwia zmianę istniejącej treści na stronie, jej usuwanie czy dodawanie nowej bez posiadania jakichkolwiek umiejętności programistycznych. Udostępniamy też możliwość zarówno samodzielnego dodawania czy usuwania zdjęć jak również tworzenia całych galerii. Użytkownik zyskuje także możliwość dodawania całkowicie nowych elementów na stronie a to wszystko w oparciu o prostrą zasadę przeciagnij i upuść.

Responywny Design

Realizowane przez nas projekty stron, niezależnie od złożoności i ceny są w pełni responsywny. Oznacza to naturalne adoptowanie się do różnych rozmiarów i rozdzielczości ekranów, co gwarantuje poprawną pracę na ekranie monitora, tabletu jak również telefonu.

responsive
account

Zabezpieczony panel administracyjny

Każda strona posiada oddzielny, dedykowany, szyfrowany i zabezpieczony hasłem panel administracyjny, za pomocą którego można w wygodny sposób zarządzać znajdującą się na stronie treścią.

Hosting

Wraz ze stroną zyskujesz również serwer, bez którego strona nie ma możliwości zaistnienia w Internecie. Nie martwisz się dodatkowym kosztem ani jego kompatybilnością czy konfiguracją bo wszystko zrobimy za Ciebie. Dodatkowo zyskujesz unikatowy adres poczty e-mail do swojej domeny, np. biuro@mojastrona.pl

server_b
security

Certyfikat  bezpieczeństwa SSL

Wszystkie oddawane przez nas strony posiadają zainstalowany Certyfikat bezpieczeństwa SSL. Jest on niezbędnym, podstawowym narzędziem zapewniającym bezpieczeństwo działania strony jak również bezpieczeństwo odwiedzającym ją klientom. Znacząco poprawia także bezpieczeństwo podczas logowania się do zaplecza administracyjnego strony. Dodatkowo jest pierwszym krokiem do lepszego pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google.

Szybki czas ładowania strony

Szybkość ma znaczenie. Liczne badania wykazały, że użytkownicy oczekują załadowania się wybranych treści na stronie po wpisaniu wybranego adresu URL w czasie poniżej 1 sekundy. maksymalny czas po którym użytkownik zaczyna się irytować to 2 sekundy. Przykładamy dużą uwagę do tego aby nasze strony spełniały najwyższe normy również w tym aspekcie, ponieważ jeśli strona nie jest wystarczająco szybka, nie jest dobra.

rocket-b
time-b

Krótki czas realizacji zleceń

Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego staramy się oferować możliwie najkrótsze terminy realizacji i dokonujemy wszelkich starań aby były one przestrzegane. Możemy się z dumą pochwalić, że na chwilę obecną nie zdażyły nam się opóźnienia w realizacji i mamy głęboką nadzieję, że tak pozostanie zawsze.

Oszczędności

Decydując się na nasze usługi zyskujesz wiele korzyści, zarówno tych finansowych jak i niematerialnych. Z korzyści finansowych zapewniamy hosting oraz certyfikat bezpieczeństwa SSL już w cenie usługi projektowej strony. Dodatkowo nie zapominajmy, że równie ważnym aspektem obok finansów jest stabilność oraz szybkość działania, unikatowy wygląd, możliwość zarządzania oraz edycji treści strony. Zyskujesz pełnowartościowy produkt w niskiej cenie.

saving_b
seo3

Zaufana firma

Nasze doświadczenie na rynku oraz liczne wypracowane umowy handlowe w połączeniu z profesjonalizmem świadczonych usług zaowocowały zaufaniem klientów, za co niezmiernie dziękujemy. Staramy się nieustannie rozwijać aby utrzymać ten wysoki standard i sprostać nowym wyzwaniom. Staramy się, ponieważ zależy nam na długofalowej współpracy i zadowoleniu klienta a nie jedynie na sprzedaży. Nie powierzyłbyś opieki nad dzieckiem przypadkowej osobie więc nie rób tego z firmą. Zaufaj naszym specjalistom.

Sprawdź naszą ofertę

Znajdź najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy
przykładowe projekty stron internetowych

Czego używamy Technologia

W pracy używamy najnowszych technologii oraz kierujemy się najlepszymi praktykami projektowymi. Tworzymy strony internetowe w oparciu o system zarządzania treścią WordPress. Jest to najpopularniejsze a co za tym idzie najlepiej sprawdzone oprogramowanie wydawnicze, oraz narzędzie do blogowania na świecie. Obecnie 43% wszystkich stron znajdujących się w Internecie działa w oparciu o platformę WordPress. Są to zarówno blogi hobbistyczne, strony firmowe, sklepy internetowe oraz największe na świecie portale informacyjne.

HTML5

HTML5

CSS3

CSS3

WordPress

WordPress

Bootstrap

Bootstrap

Elementor

Elementor

WooCommerce

WooCommerce

MailChimp

MailChimp

JavaScript

JavaScript

MailChimp

MailChimp

i więcej...

i więcej...

Logo centralnie
Logo centralnie
Logo z lewej
Logo z lewej
Nagłówek blokowy
Nagłówek blokowy
Panel z lewej
Panel z lewej
Panel z prawej
Panel z prawej
Menu cała strona
Menu cała strona
Min. menu z lewej
Min. menu z lewej
Min. menu z prawej
Min. menu z prawej
Slider z lewej
Slider z lewej
Slider z prawej
Slider z prawej
Pasek z menu
Pasek z menu
Bez nagłówka
Bez nagłówka

Nagłówek Elastyczny układ

Wybierz najbardziej odpowiadający Ci wygląd nagłówka, menu strony.

Oferujemy możliwość wyboru z ponad 12 układów graficznych nagłówka strony. Niezależnie czy preferujesz strony z nagłówkiem wąskim, szerokim, na górze czy na boku, w ramce lub na całej stronie, u nas dajemy Ci do wyboru każdą z opcji aby strona była spójna z Twoimi preferencjami. 

Stopka Elastyczny układ

6 Układów stopki strony

Oferujemy ponad 6 wariantów graficznych stopki strony. Ty decydujesz co się w niej znajdzie. Niezależnie od układu może ona zawierać dowolnie wybrane informacje i odnośniki.
Stopka centralnie
Stopka centralnie
Stopka kolumna lewa
Stopka kolumna lewa
Stopka kolumna prawa
Stopka kolumna prawa
Stopka pozioma z lewej
Stopka pozioma z lewej
Stopka pozioma z prawej
Stopka pozioma z prawej
Bez stopki
Bez stopki