Skip to content

Proces twórczy Kolejność działań

Twoja droga do pełnego sukcesu

Stwórz swoją idealną stronę internetową Etapy powstawania strony

Podstawą każdego biznesu jest konsekwencja działań i skuteczne realizowanie założonego planu na drodze do sukcesu, punkt po punkcie. Dokładnie tak samo jest w kwestii projektowania stron internetowych. Stworzyliśmy krótki plan działania i gorąco zachęcamy do zapoznania się z nim. Usystematyzuje on proces powstawania strony i ułatwi podejmowanie decyzji.

2-idea

1. Sprecyzuj swój pomysł na stronę

Odpowiedz sobie na pytanie czy ma to być strona firmowa z kilkoma zakładkami czy wizytówka firmy. Zastanów się czy planujesz bezpośrednio za jej pomocą sprzedaż produktów i będzie to forma sklepu a może po prostu chciałbyś prowadzić blog.

Jak już ustalisz typ strony to przygotuj w formie dokumentu treść, którą chciałbyś umieścić na stronie.

2. Sprawdź dostępność domeny

Skoro wiesz już jaki charakter będzie miała Twoja strona oraz jakie treści na niej się znajdą, zastanów się nad nazwą (domeną), pod którą będzie można znaleźć Twoją stronę w Internecie. Dostępność domeny można sprawdzić w wielu miejscach, np. na stronie cyberfolks.pl

2-domain-check
3-search-examples

3. Poszukaj przykładowych stron

Zachęcamy do poszukania w Internecie 2-3 stron, które podobają Ci się wizualnie pod względem kolorystycznym lub układu strony. Stanowczo ułatwi to projektantowi wpasowanie się w Twój gust estetyczny dzięki czemu my będziemy mieli mniej zgadywania a Ty otrzymasz lepiej dopasowaną stronę.

4. Wybierz swój pakiet

Przejdź do zakładki cennik i wybierz plan, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Każdy pakiet zawiera spis funkcjonalności jakie otrzymasz wraz z zakupionym projektem strony,

1-select
concept

5. Wypełnij formularz zamówienia

Po dokonaniu wyboru odpowiedniego pakietu wypełnij formularz zamówienia. Odpowiedź rzetelnie na wszystkie zadane pytania oraz prześlij dane, na które ma zostać wystawiona faktura VAT. 

Po przesłaniu formularza otrzymasz mail zwrotny, zawierający termin realizacji strony oraz fakturę pro forma do opłacenia zamówienia.

Czas realizacji zamówienia zaczynamy liczyć od momentu zaksięgowania środków na koncie oraz przesłania wszystkich niezbędnych treści, które mają się na stronie znaleźć.

Teraz czas na nas!

6. Tworzymy projekt strony

W oparciu o przesłane przez Ciebie wytyczne rozpoczynamy prace projektowe nad stroną. Na tym etapie tworzona jest część wizualna strony.

blueprint
coding

7. Zaczynamy kodować

W tym momencie nasi programiści zaczynają kodować Twoją stronę internetową. Łączą elementy wizualne z kodem strony a ta staje się responsywna i funkcjonalna. Na tym etapie następuje również konfiguracja i optymalizacja hostingu (serwera) a także instalacja i konfiguracja certyfikatu bezpieczeństwa SSL. Po zakończeniu prac stron jest w pełni funkcjonalna i bezpieczna zarówno dla jej moderatorów jak i odwiedzających klientów.

A teraz…

jeszcze chwilka…

8. Twoja STRONA JEST GOTOWA!

Gratulacje! Od teraz możesz się cieszyć się cieszyć swoją nową stroną. Możesz się chwalić znajomym i pozyskiwać nowych odbiorców. Dodatkowo, w zależności od wybranego przez Ciebie pakietu może Ci przysługiwać możliwość wniesienia poprawek przez nasz zespół, tak aby efekt końcowy był jeszcze bliższy Twojej wizji.

web-design

ale to jeszcze nie koniec!

Nie zapominaj że otrzymasz od nas jeszcze…

soft-demo

Video tutorial

W celu ułatwienia zaznajomienia się z obsługą panelu administracyjnego Twojej strony przygotowujemy video tutorial, zawierający podstawowe zagadnienia dotyczące edycji strony takie jak np. dodawanie, edycja i usuwanie treści oraz jej formatowanie. Dodawanie i usuwanie zdjęć oraz Tworzenie nowych elementów w postaci przycisków czy ikonek.

Inne funkcjonalności

Dodatkowo możesz zakupić także…

Panel analityczny

Oferujemy możliwość zainstalowania w zapleczu strony specjalnego panelu analitycznego pozwalającego na precyzyjne śledzenie statystyk wejść na Twoją stronę. Dzięki niemu możesz się dowiedzieć między innymi: ile osób odwiedziło Twoją stronę dane dnia, czy wejścia były bezpośrednio na stronę, czy pochodziły z mediów społecznościowych czy powstały w wyniku wyszukiwarki Google oraz z jakiego kraju pochodziły, itp. dane statystyczne.

analytisc
service

Aktualizacje strony

Oferujemy możliwość zakupu dodatkowej aktualizacji kodu strony oraz wtyczek na niej się znajdujących tak aby utrzymać ją w optymalnej sprawności i zagwarantować skuteczność działania oraz bezpieczeństwo pracy.

Optymalizacja SEO

Możemy również wykonać optymalizację strony oraz treści na niej się znajdujących pod słowa/frazy kluczowe optymalne dla Twojej działalności. Wszystko po to aby podnieść Twoją stronę w wynikach wyszukiwarki Google i tym samym zwiększyć pulę odwiedzających, czyli potencjalnych klientów Twojej firmy.

ceo

i na sam koniec

nie zapomnij…

review

zostawić swojej opini

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne. Po wykonaniu usługi, jeśli znajdziesz minutę wolnego czasu daj nam znać czy jesteś zadowolony z wykonanej przez nas pracy.

Nie czekaj dłużej

Sprawdź naszą ofertę